Dlaczego warto popłynąć w rejs?

Parostatkiem w piękny rejs…Tekst tej kultowej piosenki wymienia wiele zalet podróży statkiem: słońce, możliwość zdobycia złocistej opalenizny, dobre towarzystwo i niezapomniane wspomnienia. Era parostatków już dawno minęła, lecz zostały one zastąpione statkami rejsowymi, którymi można odbyć podróż nawet dookoła świata! Poniżej kilka powodów, dla których powinieneś wybrać się w rejs.

Jedna podróż – wiele miejsc

Żaden sposób podróżowania nie daje możliwości odwiedzenia tylu miejsc w krótkim czasie, co rejs statkiem. Zapomnij o godzinach spędzonych na lotnisku, w aucie czy pociągu. Podczas rejsu możesz odwiedzić odległe od siebie zakątki świata, a podczas zmian destynacji nie musisz się stresować biletami, bagażami, planowaniem zwiedzania, czy rezerwacjami hotelu. W czasie, kiedy statek przemieszcza się między portami możesz postawić jedynie na relaks, odpoczynek i korzystać z atrakcji dostępnych na pokładzie.

Atrakcje na pokładzie

Statek to nie tylko środek lokomocji, który ma za zadanie pokonanie trasy z punktu A do punktu B. Nowoczesne statki rejsowe, to miejsca wielu atrakcji, których nie zaznasz nawet na suchym lądzie. Kino, teatr, basen, siłownia, salony SPA, masażu, jacuzzi, siłownia, to tylko jedne z wielu rozrywek dostępnych na pokładzie. Chcesz popłynąć w rejs z całą rodziną? Żaden problem! Obsługa pokładowa zapewnia również mnóstwo zabaw i animacji dla najmłodszych i chętnie zaopiekuje się Twoimi pociechami, kiedy ty będziesz tańczył na parkiecie, albo grał w piłkę.

Wysoki standard

Linie rejsowe zapewniają swoim pasażerom wysoki standard podróżowania. Kabiny nie różnią się niczym od pokoi w luksusowych hotelach, obsługa pokładowa gwarantuje całodobowy serwis, a w restauracjach możesz spróbować wykwintnych dań z kuchni całego świata. Wybierając się w rejs, to właśnie na statku spędzasz dużą część swojej podróży, dlatego załoga oferuje mnóstwo możliwości odpoczynku, relaksu, a także rozrywek, które sprawią, że te wakacje pozostaną w twoich wspomnieniach na wiele, wiele lat.