Rejsy oceaniczne na wszystkie kontynenty – kierunki naszych podróży

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć luksusowe rejsy oceaniczne do wszystkich zakątków Ziemi. Spełniamy życzenia klientów, którzy marzą o podróży do Afryki, Azji, Australii, obu Ameryk czy dalekiej Antarktydy. Dzięki współpracy z nami mają Państwo możliwość odwiedzenia zimnej Grenlandii, zachwycającej Kamczatki i nieodkrytych terenów Oceanu Arktycznego.
Dla klientów lubujących się w wysokich temperaturach przygotowaliśmy ofertę rejsów do Ameryki Południowej, a w tym egzotyczny rejs Amazonką. Oferujemy także rejsy do Australii i Nowej Zelandii. Wszystkie te miejsca zachwycą Państwa pięknem krajobrazów, niecodziennymi smakami i zapachami oraz niesamowitą florą i fauną. Z kolei rejsy po Oceanie Indyjskim, a w tym na wyspy Papui Nowej Gwinei, Borneo, Seszele, a także na nieodległe Filipiny, przybliżą Państwu nieodkryte oblicza Azji i Oceanii. Kompleksowość naszej oferty uzupełnia rejs dookoła świata, który polecany jest wszystkim klientom, którzy pragną przeżyć niezapomniane przygody na wszystkich kontynentach.

Ekskluzywne rejsy najlepszymi liniami

Organizujemy wyłącznie ekskluzywne rejsy obsługiwane przez najlepszej jakości statki pasażerskie. Jako przedstawiciel linii oceanicznych oferujemy rejsy renomowanymi liniami, takimi jak: Oceania Cruises, Paul Gauguin Cruises, Princess Cruises, Cunard Line, Hapag Lloyd, Regent Seven Seas, Sea Cloud Cruises, Seabourn Cruise Line, Silversea, Azamara Club Cruises, Celebrity Cruises, Costa Cruises i wiele innych. Podczas każdej z wypraw pasażerowie mają gwarancję najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Nasza oferta obejmuje rejsy z pełnym wyposażeniem all inclusive, podczas których pasażerowie nie muszą się o nim martwić. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą rejsów, a następnie kontaktu oraz rezerwacji miejsc.

, Rejsy oceaniczne na wszystkie kontynenty – kierunki naszych podróży