Oferujemy Państwu luksusowy rejs Amazonką. Rzeka ta jest sercem ekosystemu największej na świecie tropikalnej dżungli – Amazonii, która nazywana jest „zielonymi płucami Ziemi”. Amazonka płynie przez dwa kraje: Brazylię oraz Peru. Jako rzeka graniczna obejmuje również niewielkie obszary Kolumbii. Ma największe na świecie dorzecze oraz najwięcej zasobów wodnych. Kwestią sporną jest z kolei jej długość, która ze względu na liczne dorzecza jest niemożliwa do dokładnego zmierzenia. Dla wielu jest to najdłuższa rzeka na świecie, o długości przekraczającej 7 tysięcy kilometrów.

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA REJS EKSPEDYCYJNY AMAZONKĄ?

Rejs ekspedycyjny Amazonką polecany jest wszystkim turystom, którzy pragną stanąć oko w oko z prawdziwym egzotycznym światem i przy okazji zobaczyć dziką florę i faunę obecną w tropikalnej dżungli. Podczas trwania podróży pasażerowie mają okazję zobaczyć m.in. barwne papugi, kolibry, tukany, a także pumy, jaguary, małpy, węże i wiele innych dzikich zwierząt, których nie można spotkać w żadnym innym miejscu na Ziemi. Rejs Amazonką pozwala także na spotkanie rdzennych plemion zamieszkujących dzikie tereny oraz miasta Amazonii. Przebywanie z miejscowymi daje podróżnym możliwość odcięcia się od turystycznych resortów i całkowitego wyciszenia w miejscach, gdzie czas znacząco zwalania.

Zalety naszej oferty

Trasy rejsów liniami oceanicznymi, z którymi współpracujemy, zostały przygotowane na tyle starannie, że zaspokoją potrzeby każdego klienta, nawet najbardziej doświadczonych odkrywców piękna Ameryki Południowej. Luksusowe statki znakomicie współgrają z dzikim i egzotycznym krajobrazem wzdłuż rzeki. Klienci chwalą sobie nie tylko spektakularne widoki, ale także znakomitą, niczym nieskrępowaną atmosferę panującą na pokładzie, na którą wpływa jakość obsługi, która odpowiada najwyższym światowym standardom. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty rejsów Amazonką.