Luxury Collection

Seabourn Cruise Line

, Seabourn Cruise Line

Statki linii Seabourn

Seabourn Odyssey

Seabourn Odyssey

Rok budowy: 2009

Seabourn Sojourn

Seabourn Sojourn

Rok budowy: 2010

Seabourn Quest

Seabourn Quest

Rok budowy: 2011

Seabourn Encore

Seabourn Encore

Rok budowy: 2017

Seabourn Ovation

Seabourn Ovation

Rok budowy: 2018

Seabourn Venture

Seabourn Venture

Rok budowy: 2021

Seabourn Pursuit

Seabourn Pursuit

Rok budowy: 2023

Podróże to nasza pasja. Wierzymy, że podróżowanie dla przyjemności ma w sobie zbawczą moc, która wzbogaca ludzkie życie. Jesteśmy przekonani, że ludzie powinni podróżować jak najlepiej.

Rejsów z nami nie da się porównać z żadną inną formą podróżowania. Jest luksusowo, ale swobodnie, elegancko, jednak to dyskretna elegancja. Nasze kameralne statki pływają do najbardziej pożądanych miejsc na całym świecie, zawijając do wielkich znanych miast, ale i do pełnych czaru kameralnych portów, gdzie większe jednostki nie mogą dotrzeć.
Rozwinięta flota Seabourn pływa do większości regionów świata. Niezależnie od tego, gdzie chcą Państwo pojechać, oferujemy nasze wielokrotnie już nagradzane doświadczenie i podróż z nami w atmosferze luksusu, elegancji i beztroski.
Będziemy zaszczyceni mogąc Państwa gościć na pokładzie któregoś z naszych statków.

Richard D. Meadows
Prezes Seabourn

Powitalny szampan

Serdeczne powitanie i kieliszek zmrożonego szampana – tak zaczyna się rejs z Seabourn. Na statku czekają przestronne kabiny i apartamenty, wyszukana kuchnia, najlepsze wina i alkohole podawane o każdej porze, a także oddana, serdeczna obsługa.

Kameralna flota

Statki Seabourn są niewielkie i kameralne, liczą od 104 do 225 apartamentów. Dzięki niewielkim rozmiarom statków podróż z Seabourn ma charakter uczestnictwa w prywatnym klubie, gdzie jest się zawsze wśród przyjaciół. Pomiędzy współpasażerami szybko tworzy się atmosfera koleżeństwa, Goście Seabourn szybko zawierają znajomości w beztroskiej atmosferze, gdzie nikt nie musi płacić rachunków.

Do dyspozycji Gości jest elegancko zaprojektowana przestrzeń publiczna i przestronne pokłady, gdzie czeka serdeczna i profesjonalna, oddana obsługa.

Nowością jest wyjątkowo luksusowy, specjalnie zaprojektowany statek ekspedycyjny Seabourn Venture, składający hołd odległym fascynującym miejscom.

Wspaniały serwis

Mnóstwo drobnych przyjemności: czy to spécialité de la maison na statkach Seabourn – Caviar in the Surf, czy podane w samą porę napoje i przekąski nad brzegiem basenu, to jedne z wielu powodów, dla których Seabourn może poszczycić się dużą liczbą Klientów, którzy w dowód uznania dla usług firmy wracają do niej i pływają z nią w kolejne rejsy.

Posiłki można jeść w dowolnych porach w restauracjach, na świeżym powietrzu lub we własnych apartamentach – wszystkie opcje są możliwe.

Unikalne trasy

Każdy rejs jest bardzo starannie planowany i stanowi kolekcję wyjątkowych miejsc: od  miast, które trzeba zobaczyć, po niewielkie, urokliwe porty, do których większe statki nie mają wstępu.

Smak perfekcji

Kuchnia Seabourn może rywalizować z najlepszymi restauracjami na całym świecie i zadowoli najbardziej wymagających smakoszy. Najlepsze, starannie wybrane składniki, doskonałe przyrządzenie potraw; od frytek do foie gras, każde serwowane danie przyrządzane jest pod okiem świetnego, pełnego inwencji szefa kuchni.

Luksusowe apartamenty

Intuicyjna, profesjonalna i serdeczna, wielokrotnie nagradzana obsługa Seabourn nie oczekuje napiwków i jest do stałej dyspozycji Gości.

Na Gości czekają przestronne kabiny i apartamenty z widokiem na morze, z których wiele ma własne werandy. Apartamenty Seabourn są zaprojektowane i urządzone jak wnętrza mieszkań, to dom z dala od domu, z przestrzenią dzienną do odpoczynku i rozrywki.
W apartamentach czeka barek napełniony według upodobań Gości: lekkie drinki, piwo i woda mineralna, ulubione wina i alkohole, a także pełen zestaw szklanek i kieliszków.

Bary można znaleźć na całym statku, do lunchu i obiadu serwowane są najlepsze wina.

 • zakwaterowanie: 2-os. kabina wybranej kategorii;
 • standardowo w wyposażeniu: pościel bawełniana, puszysta kołdra, puchowe lub antyalergiczne poduszki, szlafroki i bawełniane kapcie, zawartość barku wg osobistych preferencji (wybrane alkohole, wina oraz soft drinki), świeże owoce, markowe mydła tj. L’Occitane oraz ekskluzywne kosmetyki do kąpieli firmy Molton Brown, London, imienna papeteria, płaski telewizor w muzyką i filmami, wi-fi, zasięg sieci komórkowych;
 • Opieka stewarda: powitanie szampanem i przekąskami, oferuje wybór markowych mydeł, przygotowanie kąpieli Pure PamperingSM, , uzupełnianie zawartości barku, zaopatrywanie w imienną papeterię, dostarczanie codziennej prasy oraz programu, Usługa w zakresie odświeżania garderoby, asystowanie przy wszelkiego rodzaju prośbach i potrzebach, wieczorne przygotowanie łóżek do spania.
 • 24-godzinny serwis kabinowy
 • napiwki dla załogi
 • Massage Moment na pokładzie
 • Caviar in the Surf Beach Party lub Marina Day (podczas wybranych rejsów)
 • posiłki w każdej restauracji znajdującej się na pokładzie statku (łącznie ze specjalistycznymi)
 • możliwość spożywania posiłków w apartamencie
 • wszystkie napoje łącznie z alkoholowymi: szlachetne wina serwowane do lunchu i kolacji, napoje alkoholowe
 • program rozrywkowy na statku ( w tym Movies Under the Stars, Evening Under the Stars)
 • sporty wodne (kajaki morskie, żeglarstwo i in.)
 • pralnia samoobsługowa

Nazwa pliku

Waga

Typ

Pobierz

 • przeloty do portu rozpoczęcia i z portu zakończenia rejsu
 • transfery: lotnisko – port, lotnisko – hotel, port – lotnisko itp.
 • dodatkowe noclegi przed rejsem lub po rejsie
 • wycieczki fakultatywne
 • napoje nie ujętych w opisie np. zamówienia w barach dotyczące wina dobrego rocznika oraz napoje alkoholowe
 • wydatki natury osobistej: salon piękności, fryzjer, kasyno, pralnia, fotograf, internet, telefon poza statek, pomoc medyczna
 • opłaty portowe, taksy
 • koszt wymaganych wiz
 • obowiązkowe ubezpieczenie turystyczne: min. KL-20.000 eur, NNW-20.000 eur – składka 0,85 eur/os./dzień
  (możliwe wyższe sumy ubezpieczenia do KL-250.000 eur)
 • obowiązkowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 lub 13 PLN/os. (na podstawie art. 10f ust. 3 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334)