Standard Collection

MSC Cruises

W MSC Cruises z pasją dzielimy się magicznym światem, pełnym niespodzianek, oferując niezapomniane wakacje, które zadziwiają i zachwycają.

Po 300 latach na morzu znamy skarby, które leżą na uboczu. Nasze rejsy mają na celu wzbogacać, zachwycać i dostarczać niezapomnianych emocji. Nasi członkowie załogi gotowi pomóc Ci odkryć najlepiej strzeżone sekrety każdego nowego miejsca docelowego. Mamy pasję do morza i dążenie do doskonałości w gościnności, opanowując wszystkie szczegóły, które sprawiają, że każdy rejs jest wyjątkowym przeżyciem, z poszanowaniem morza i środowiska.

Jesteśmy trzecią co do wielkości marką wycieczkową na świecie, a także liderem w Europie, Ameryce Południowej, regionie Zatoki Perskiej i Afryce Południowej, z większym udziałem w tych rynkach niż jakikolwiek inny gracz. Jesteśmy również najszybciej rozwijającą się globalną marką wycieczkową, silnie obecną na rynkach Karaibów, Ameryki Północnej i Dalekiego Wschodu. Z siedzibą w Genewie w Szwajcarii jesteśmy częścią MSC Group, wiodącego prywatnego szwajcarskiego konglomeratu transportowo-logistycznego z ponad 300-letnim dziedzictwem morskim. Zatrudniamy ponad 30 000 pracowników na całym świecie i sprzedajemy wakacje na statkach wycieczkowych w wielu krajach na całym świecie.

Statki: https://www.msccruises.com/en-gl/Discover-MSC/Cruise-Ships.aspx