Zapraszamy Państwa na organizowany przez nas luksusowy rejs na Grenlandię. Ta największa wyspa świata nie jest oddzielnym krajem, a stanowi autonomiczne terytorium Danii. W ponad 80% pokryta jest stałą pokrywą lodowcową, a więc wyjazd na te tereny kierowany jest przede wszystkim do podróżnych, którym niestraszne są niskie temperatury powietrza.

CZEGO MOŻNA SPODZIEWAĆ SIĘ PO REJSIE EKSPEDYCYJNYM NA GRENLANDIĘ?

Rejs ekspedycyjnyna Grenlandię polecany jest pasażerom, którzy zainteresowani są obserwacją dzikich krajobrazów i niedostępnych dla większości ludzi miejsc w naturalnym surowym klimacie. Tylko obrzeża wyspy są zamieszkałe oraz wolne od lodu i śniegu, dlatego też tylko tam można spodziewać się niewielkich miast i osad, w których na stałe przebywają ludzie. Na wyspie o powierzchni ponad 2 milionów km2 żyje zaledwie nieco ponad 50 tysięcy osób. Zdecydowaną większość z nich stanowią rdzenni mieszkańcy – Inuici. Na Grenlandię płynie się więc, by uciec od cywilizacji oraz zjednać się z zachwycającą przyrodą.

Gwarancja niezapomnianych przeżyć

Wszystkim zainteresowanym oferujemy luksusowy rejs bogato wyposażonym statkiem wybranej linii oceanicznej. Podróż pomiędzy lodowymi krami, na których wylegują się foki oraz lwy morskie pozostaje w pamięci turystów na bardzo długo. Podczas trwania rejsu pasażerowie mają możliwość skorzystania z bogatej oferty wycieczek fakultatywnych. Dzięki temu podróżni będą mogli jeszcze lepiej poznać piękno nieujarzmionej grenlandzkiej przyrody oraz miejscową ludność i kulturę.

Zapraszamy do skorzystania z oferty organizowanych przez nas rejsów na Grenlandię. Wszystkim zainteresowanym tego typu podróżami przypominamy, że zajmujemy się również organizacją rejsów po Oceanie Arktycznym oraz rejsu na Spitsbergen.

O tym, że rejs będzie udany decydują na wstępie trafnie dobrane i dopracowane szczegóły całej wyprawy. Tę ekspertyzę proszę oddać w nasze ręce.

Classic

Grand Voyages

Expeditions

Rejsy Grenlandia
, Rejs na Grenlandię
Silversea Expeditions, Hurtigruten, Seabourn
czerwiec - lipiec
ZAPYTAJ O TEN KIERUNEK
Rejsy Grenlandia - Kanada
, Rejs na Grenlandię
Hirtigruten
sierpień - wrzesień
ZAPYTAJ O TEN KIERUNEK