Standard Collection

Norwegian Cruise Line

Wyobraź sobie, że płyniesz tak, jak chcesz: bez harmonogramu, ale według własnego. To jest wolność, którą Norwegian Cruise Line zapewnia na wszystkich naszych statkach i trasach. Rozpieszczaj swoje kubki smakowe w jednej z naszych różnorodnych opcji gastronomicznych, a może wolisz połączenie kolacji i pokazu? Zrelaksuj się w jednych z najbardziej przestronnych i nowoczesnych kabin w branży wycieczkowej, zanim wyruszysz na wybraną wycieczkę lądową.

„Freestyle Cruising”- na statku nie ma narzuconej konwencji ubioru, poza najbardziej podstawowymi wymogami. Statki mocno kolorowe zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz – barwnie i energetycznie. Na najnowszych statkach wprowadzono bardzo śmiałe rozwiązania dotyczące rozplanowania kabin. Duża różnorodność tematycznych restauracji. Warte uwagi są apartamenty Garden Villa.

Największe emocje na morzu
Wkrocz do świata emocji i radości w naszych strefach aktywności ThrillPlex, dostępnych na statkach klasy Breakaway Plus i Breakaway.

The Waterfront
Poczuj ciepłe słońce i kojący bryzę oceanu wzdłuż The Waterfront, naszej rewolucyjnej
promenady ćwierć mili nad oceanem.

Great Stirrup Cay
Poznaj idylliczną prywatną wyspę Norwegian, na której możesz zrobić wszystko – albo nic – wybór należy do Ciebie.

Renomowane imprezy na pokładzie
Wejdź na pokład i przetańcz całą noc na naszych popularnych imprezach, w tym Caliente, Glow i Nashville Nights.

The Haven
Twoja własna luksusowa enklawa na szczycie statku, The Haven by Norwegian to miejsce, w którym współczesna elegancja, spersonalizowana obsługa i prywatność łączą się, tworząc wyjątkowe wrażenia z rejsu.
The Heaven: http://thehaven

Największe apartamenty na morzu
Od przestronnych po obszerne, nasze apartamenty są idealne dla par lub do ośmiu osób. Rozległe balkony, pokoje dzienne i bogate łazienki sprawiają, że jest to wspaniałe miejsce na wypoczynek.

Posiadając jedne z najnowszych statków w branży, Norwegian Cruise Line może się obecnie poszczycić najmłodszą flotą spośród głównych linii wycieczkowych w Ameryce Północnej. Dzięki szerokiej gamie rewolucyjnych funkcji, a także wielu nowym przestrzeniom i interaktywnym doświadczeniom, które mają ekscytować i inspirować, masz gwarancję wakacji jak żadne inne.