Standard Collection

Costa Cruises

Wakacje, rodzina, wypoczynek. Wśród popularnych linii dążących do „oczarowania” pasażera, Costa to czołówka peletonu. Costa jest przede wszystkim bardzo zrównoważonym połączeniem wszystkich aspektów rejsu statkiem wycieczkowym i co ważne, nie jest to „kompromis”. Całoroczna oferta, bardzo różnorodne kierunki i trasy rejsów, relatywnie nowa i nowoczesna flota, przestronne wnętrza, restauracje, bary, mnogość rozrywek. Pełen kurort na wodzie.

Od 70 lat Costa Crociere jest ucieleśnieniem włoskiego stylu i gościnności. Zawsze staraliśmy się przedstawiać naszym gościom najpiękniejsze miejsca na świecie, dając im szansę odkrywania różnych miejsc i różnych kultur na pięciu kontynentach z pełnym szacunkiem dla ich tożsamości. Jako jedyna firma wycieczkowa pływająca pod włoską banderą, naszym obowiązkiem i powinnością jest działać jako ambasador włoskich wartości na świecie i reprezentować nasz kraj w odwiedzanych portach. W Costa odpowiedzialna innowacja jest kluczowym czynnikiem, gdy projektujemy statki przyszłości i rozwijamy doświadczenie na pokładzie, proces przeprowadzany z maksymalną dbałością o szczegóły, aby zaoferować wakacje nastawione na odkrywanie lokalnych kultur i doświadczanie ich jako odpowiedzialni podróżnicy.

Prawie 70 lat od naszej pierwszej podróży statkiem Anna C w dniu 31 marca 1948 r. Z Genui do Buenos Aires nadal płyniemy i nadal podróżujemy po morzach świata z dumą powieszoną nad naszymi głowami włoską flagą. Mamy do opowiedzenia wiele historii: po jednej dla każdego z naszych statków. Na przykład Franca C był pierwszym statkiem na świecie zbudowanym do rejsów wycieczkowych. Był rok 1957. Z biegiem czasu zmieniły się projekty, rozmiary i wystrój statków, a do większości kabin wprowadzono balkony; gusta i wymagania pasażerów ewoluowały, ale nasze wartości pozostały niezmienione, nasze przywiązanie do naszych Gości. Dlatego wytyczyliśmy kurs, w którym innowacje i zrównoważony rozwój są podstawą naszej przyszłości. Z tego powodu staramy się zminimalizować wpływ, jaki generujemy na miejsca docelowe, które odwiedzamy z naszymi Gośćmi.

Statki: https://www.costacruises.eu/fleet.html