Oferujemy Państwu luksusowy rejs dookoła świata. Ten typ podróży często określany jest jako wyjazd życia dla klientów, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszej oferty. To wyprawa obejmująca różne kontynenty oraz niezliczoną ilość atrakcji podczas pobytu na morzu.

Jak wygląda rejs dookoła świata?

Rejs dookoła świata to zachwycająca przygoda, którą każdy powinien przeżyć przynajmniej raz w życiu. Zaczynająca się najczęściej na początku roku podróż trwa ponad 100 dni. W zależności od rodzaju wyprawy może ona rozpocząć się i skończyć w jednym z portowych miast Europy, Stanów Zjednoczonych lub Australii. Podczas rejsu pasażerowie mają możliwość zobaczenia oraz poczucia na własnej skórze charakteru zazwyczaj aż pięciu kontynentów. Rejsy dookoła świata pozwalają na odkrycie wielu zachwycających miejsc na całej kuli ziemskiej, a także poznaniu różnych kultur i narodowości. Ciekawostką dla pasażerów jest fakt, że podczas przemieszczania się pomiędzy portami i kontynentami zmianie ulega menu restauracji na statku. Kucharze prezentują potrawy lokalne oraz charakterystyczne dla miejsc, w których aktualnie znajdują się pasażerowie.

Jakie kraje odwiedzane są podczas rejsów?

Podczas rejsu dookoła świata pasażerowie mają możliwość zwiedzania wielu interesujących miast portowych znajdujących się na trasie podróży. W zależności od wyboru trasy rejsu odwiedzane kraje i miasta są różne, jednak najczęściej statki pojawiają się w takich państwach jak: Włochy, Francja, Anglia, Grecja, Chorwacja, Hiszpania, Portugalia, Stany Zjednoczone, Panama, Barbados, Kostaryka, Nikaragua, Gwatemala, Meksyk, Brazylia, Argentyna, Urugwaj, Kolumbia, Australia, Fidżi, Nowa Zelandia, Papua Nowa Gwinea, Japonia, Chiny, Korea Południowa, Wietnam, Malezja, Indie, Sri Lanka, Oman, Singapur, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Gambia, Senegal, Mauritius, Seszele, Filipiny i Wyspy Zielonego Przylądka.

Classic

Bliski Wschód - Europa Półn ...
, Rejs dookoła świata

Grand Voyages

Expeditions

">