Oferujemy Państwu luksusowy rejs dookoła świata. Ten typ podróży często określany jest jako wyjazd życia dla klientów, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszej wyjątkowej oferty. Wyprawa ta obejmuje różne kontynenty oraz niezliczoną ilość atrakcji podczas pobytu na morzu, dzięki czemu pozostawi w pamięci same fantastyczne wspomnienia. Nowe doświadczenia i niecodzienne przygody są na wyciągnięcie ręki i tylko czekają, by po nie sięgnąć!

Podczas podróży będą Państwo mogli nie tylko korzystać z licznych atrakcji na pokładzie ekskluzywnego statku pasażerskiego, ale też staną oko w oko z dziewiczą przyrodą. Pokażemy Państwu miejsca idealne do obcowania z egzotycznymi zwierzętami, a także oglądania najpiękniejszych na świecie krajobrazów. Malownicze plaże i laguny, lasy deszczowe i dżungle, a także wysokie góry i wulkany to tylko kilka przykładów tego, co zobaczą na własne oczy pasażerowie.

Jak wygląda rejs dookoła świata?

Rejs dookoła świata to zachwycająca przygoda, którą każdy powinien przeżyć przynajmniej raz w życiu. Zaczynająca się najczęściej na początku roku podróż trwa ponad 100 dni. W zależności od rodzaju wyprawy może ona rozpocząć się i skończyć w jednym z portowych miast Europy, Stanów Zjednoczonych lub Australii. Podczas rejsu pasażerowie mają możliwość zobaczenia oraz poczucia na własnej skórze charakteru zazwyczaj aż pięciu kontynentów.

Dzięki temu wyprawy dookoła świata pozwalają na odkrycie wielu zachwycających miejsc na całej kuli ziemskiej, a także poznanie różnych kultur i narodowości. Ciekawostką dla pasażerów jest fakt, że podczas przemieszczania się pomiędzy portami i kontynentami zmianie ulega menu restauracji na statku. Kucharze prezentują potrawy lokalne oraz charakterystyczne dla miejsc, w których aktualnie znajdują się pasażerowie. W ogromnej mierze wpływa to na jeszcze pełniejsze doświadczenie związane z podróżą do określonego miejsca.

Jakie kraje odwiedzane są podczas rejsu dookoła świata?

Podczas rejsu dookoła świata pasażerowie mają możliwość zwiedzania wielu interesujących miast portowych znajdujących się na trasie podróży. W zależności od wyboru trasy rejsu odwiedzane kraje i miasta są różne, jednak najczęściej statki pojawiają się w takich państwach jak: Włochy, Francja, Anglia, Grecja, Chorwacja, Hiszpania i Portugalia – z europejskich miejsc – a także:

• Stany Zjednoczone,
• Panama,
• Barbados,
• Kostaryka,
• Nikaragua,
• Gwatemala,
• Meksyk,
• Brazylia,
• Argentyna,
• Urugwaj,
• Kolumbia.

Ponadto zabieramy naszych pasażerów do takich miejsc, jak Australia, Fidżi, Nowa Zelandia, Papua-Nowa Gwinea, Japonia, Chiny, Korea Południowa, Wietnam, Malezja, Indie, Sri Lanka, Oman, Singapur, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Gambia, Senegal, Mauritius, Seszele, Filipiny i Wyspy Zielonego Przylądka.

Program wycieczek jest niezwykle różnorodny, a przebieg trasy mogą Państwo dostosować do swoich preferencji. Zapewniamy szeroki wybór rejsów dookoła świata z najlepszymi liniami oceanicznymi, wśród których każdy z całą pewnością znajdzie podróż swoich marzeń. Co równie istotne, w naszej ofercie odpowiednie propozycje znajdą też osoby chcące odwiedzić jeden konkretny rejon świata. Wówczas można się zdecydować np. na rejs po Oceanie Indyjskim, Południowym Pacyfiku lub Oceanie Arktycznym.

Najwyższy poziom komfortu i wygody podczas rejsu dookoła świata

Nie bez znaczenia pozostaje również sposób, w jaki nasi pasażerowie odbywają rejsy dookoła świata. Każda podróż przebiega na pokładzie wyjątkowych, luksusowych statków wycieczkowych, na których znajduje się wiele ciekawych atrakcji, restauracji i obiektów rozrywkowych, a także infrastruktura sportowa. Ponadto dla wszystkich gości organizowane są różnego rodzaju animacje, aby podróż była ciekawa i urozmaicana każdego dnia w inny sposób, niezależnie od czasu jej trwania oraz kierunku.

Pasażerowie mogą również liczyć na zakwaterowanie w doskonale wyposażonych, nowoczesnych kabinach i wyżywienie all inclusive, dzięki czemu nie muszą się niczym martwić podczas wyprawy. O ich dobre samopoczucie zadba natomiast profesjonalna załoga. Zapraszamy do zapoznania się z rodzajami rejsów dookoła świata oraz do kontaktu, abyśmy mogli ustalić z Państwem wszelkie szczegóły tej wyjątkowej podróży.

Classic

Bliski Wschód - Europa Półn ...
, Rejs dookoła świata

Grand Voyages

Expeditions