Rejsy ekspedycyjne

Rejsy ekspedycyjne to coś znacznie więcej niż standardowa podróż do dalekich zakątków świata. To także czas spędzony na pokładzie luksusowego statku pasażerskiego oraz wyjątkowe przeżycia każdego dnia. Dzięki temu będą Państwo mogli podziwiać prawdziwie dziewiczą przyrodę z zupełnie nowej perspektywy oraz poznawać miejsca, do których nie dotarły żadne osady ludzkie.

Pośród wielu ciekawych kierunków, dla najbardziej doświadczonych podróżników oferujemy rejsy ekspedycyjne na Antarktydę. Poruszanie się statkiem po tych terenach to jedyna możliwość ich poznania, a także szansa na dotarcie do najbardziej ukrytych i odległych krain, w których będą Państwo mogli obcować z tamtejszą fauną, np. pingwinami. W naszej ofercie znajdą Państwo również wyprawy do cieplejszych rejonów, np. rejsy ekspedycyjne na Galapagos znane również jako Wyspy Żółwie, których symbolem są – zgodnie z nazwą – olbrzymie żółwie słoniowe.

Dokąd organizowane są luksusowe rejsy ekspedycyjne?

Luksusowe rejsy ekspedycyjne organizowane są we wszystkich kierunkach świata, dzięki czemu każdy znajdzie w naszej ofercie interesujące go destynacje. Co więcej, wszelkie szczegóły dotyczące wyprawy ustalamy z naszymi klientami indywidualnie, w związku z czym są one w pełni dostosowane do określonych potrzeb. Zapraszamy Państwa m.in. na rejsy ekspedycyjne Amazonką, a także:

• rejsy ekspedycyjne na Tahiti,
• rejsy ekspedycyjne na Polinezję Francuską,
• rejsy ekspedycyjne po Ameryce Południowej,
• rejsy ekspedycyjne w Afryce Zachodniej.

Wszystkie z nich odbywają się na nowoczesnych i doskonale wyposażonych statkach wycieczkowych, na których pasażerowie mają zapewniony pobyt all inclusive.

Rejsy ekspedycyjne po Oceanie Arktycznym

Dla zwolenników ekstremalnych wypraw przygotowaliśmy również rejsy ekspedycyjne po Oceanie Arktycznym. W ten sposób mogą Państwo przy okazji odwiedzić największą wyspę Norwegii – Spitsbergen oraz poznać zwyczaje panujące na Grenlandii, a wszystko to w najbardziej luksusowych warunkach. Co więcej, w naszej ofercie znajdą się również rejsy na Islandię – niezwykły wyspiarski kraj, który znajduje się na granicy Morza Arktycznego i Oceanu Atlantyckiego. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, serdecznie zapraszamy do kontaktu – my zajmiemy się całą resztą.