Rejs na Islandię

Najciekawsze zakątki świata nie muszą cechować się przepastnymi terenami i ogromnymi odległościami. Potwierdzeniem tych słów jest Islandia. Wyróżniająca się niezwykłą różnorodnością, jest ona niewielkim wyspiarskim krajem leżącym na granicy Morza Arktycznego i Oceanu Atlantyckiego. Rejsy na Islandię to wyprawy objazdowe do tego regionu organizowane na luksusowych statkach pasażerskich, które zapewnią Państwu dostęp do rozmaitych udogodnień na pokładzie.

Rejs na Islandię organizowany przez najlepsze linie oceaniczne to niezapomniane przeżycie, które łączy w sobie fantastyczny relaks, odpoczynek i luksus z wieloma ciekawymi przygodami, których doświadczą Państwo każdego dnia. Wszystkie wyprawy są przez nas dopracowane w każdym najmniejszym detalu, a ich przebieg – dostosowany do Państwa indywidualnych preferencji. Wszystko to dla czerpania jak największej przyjemności z podróży i satysfakcji z odkrywania nowych miejsc.

Co można zobaczyć podczas rejsu na Islandię?

Islandia to niezwykły kraj, który leży poniżej koła podbiegunowego pomiędzy Grenlandią a Wyspami Owczymi. Wyspa ta nie bez powodu nazywana jest krainą lodu i ognia. Na jej terenie znajdą Państwo bowiem zarówno ogromne lodowce oraz niekończące się połacie puszystego, białego śniegu, jak i aktywne wulkany, gejzery czy pola lawowe, a także naturalne gorące źródła, w których można się kąpać. Podczas codziennych wycieczek w trakcie rejsu na Islandię doświadczą Państwo surowego klimatu tego kraju, a jednocześnie poznają niesamowite bogactwo przyrody, które on skrywa.

Przy odrobinie szczęścia będą też Państwo mogli obcować z żyjącymi w tamtej okolicy zwierzętami, takimi jak urocze maskonury, ciekawskie foki czy majestatyczne wieloryby. Dla zwolenników chłodniejszych kierunków oferujemy natomiast rejsy na Grenlandię, do leżącego daleko za kołem podbiegunowym norweskiego Spitsbergen oraz wyprawy po całym Oceanie Arktycznym w poszukiwaniu zorzy polarnej. Serdecznie zapraszamy do tworzenia wraz z nami wyjątkowych wspomnień.