Jakie ubezpieczenie turystyczne wykupić na rejs?

Wakacyjne wyjazdy zwykle poprzedzone są wieloma przygotowaniami. Jedną z ważniejszych kwestii, których nie należy lekceważyć, jest ubezpieczenie turystyczne. Nasi Klienci, którzy wybierają się w rejs na Antarktydę czy do Islandii, zwykle pytają, jakie rozwiązanie będzie dla nich najkorzystniejsze i co powinna zawierać polisa ubezpieczeniowa, aby podczas trwania urlopu mogli czuć się bezpiecznie. Właśnie dlatego dziś omówimy rozwiązania, które proponujemy naszym Klientom, którzy wybierają się na morskie rejsy z naszą firmą.

Ubezpieczenie turystyczne Kontynenty AXA S.A. 

Zakres ubezpieczenia turystycznego na rejs należy dobrać na podstawie kierunku, w którym będzie się odbywała podróż oraz indywidualnych potrzeb. Jednak warto pamiętać, że jego kluczowymi elementami są koszty ubezpieczenia i natychmiastowej pomocy czy następstwa od nieszczęśliwych wypadków, które mogą się wydarzyć podczas trwania podróży. Istotne jest również ubezpieczenie bagażu. Ubezpieczenie turystyczne Kontynenty AXA S.A. jest dostępne w kilku wariantach – od XSmall do XLarge, a różnica w pakietach wynika przede wszystkim z obszaru, na którym ubezpieczenie obowiązuje. Dlatego Klienci, którzy wybierają się w rejs dookoła świata czy rejs po Oceanie Indyjskim, decydują się na wariant Large lub XLarge. Osobom, które podczas wyjazdu wakacyjnego decydują się na amatorskie uprawianie sportu, rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia TRAVEL SPORT, które obejmuje Ubezpieczonego dodatkową ochroną w zakresie amatorskiego uprawiania sportów letnich i zimowych.

Ubezpieczenie turystyczne Multitravel AXA S.A.  

Kolejną możliwością ubezpieczenia jest ubezpieczenie turystyczne Multitravel AXA S.A. W zależności od tego, który z wariantów ubezpieczenia zostaje wybrany przez naszego Klienta (Basic, Premium lub Maximum), będzie ono obejmowało różne zakresy. Kluczowe są oczywiście koszty leczenia i natychmiastowej pomocy assistance, następstw od nieszczęśliwych wypadków czy bagażu podróżnego. Oprócz tego może on objąć również opóźnienie lotu, kosztów z rezygnacji imprezy podróżniczej lub  jej przerwania, czy rezygnacji z biletu lotniczego lub rezerwacji noclegu. Bardziej rozbudowane pakiety zawierają również ubezpieczenie od gotówki wypłaconej z bankomatu utraconej w wyniku kradzieży czy ochronę sprzętu lotniczego. W celu doboru odpowiedniego ubezpieczenia turystycznego na rejs morski zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Pomożemy wybrać taką polisę, która będzie odpowiednia dla kierunku, w którym chcecie Państwo się udać oraz spełni wyznaczone przez Was kryteria.