Rejsy Gambia-Senegal

Tuż pod Mauretanią, na zachodnim wybrzeży Afryki, znajduje się prawdziwy raj dla doświadczonych podróżników, którzy szukają nowych doświadczeń w najlepszym stylu. Rejs do Gambii i Senegalu pozwoli Państwu w pełni poznać te egzotyczne, sąsiadujące ze sobą kraje, które skrywają na swoim terenie rozmaite przyrodnicze perełki, takie jak dziewicze plaże czy niezwykłą, dziką faunę, a także ciekawą kulturę.

Morskie wyprawy w tym kierunku organizowane są regularnie wiele razy w roku, dzięki czemu z pewnością znajdą Państwo dogodny termin. Co więcej, wszystkie rejsy Gambia-Senegal odbywają się na dużych statkach pasażerskich, których bogata infrastruktura przypomina najlepsze kurorty. Jesteśmy bowiem przedstawicielem renomowanych linii oceanicznych, takich jak Paul Gauguin Cruises, Costa Cruises czy Oceania Cruises. Oferujemy też rejsy Princess Cruises – zarówno do Afryki, jak i w wielu innych kierunkach na całym świecie.

Różnorodne atrakcje każdego dnia rejsu

Każdego dnia rejsu do Gambii i Senegalu zabierzemy Państwa w inne miejsce, w którym czekać będą na podróżnych rozmaite atrakcje. Dzięki temu staną Państwo oko w oko z dziką afrykańską przyrodą i zwierzętami, odpoczną na piaszczystych plażach otoczonych z jednej strony lazurowymi wodami Atlantyku, a z drugiej wysokimi palmami, a także odkryją postkolonialną zabudowę w tamtejszych miastach.

Kierunek ten jest szczególnie polecany osobom, które pragną odkrywać nietypowe kierunki i poznawać miejsca, które nie są jeszcze tak często wybierane przez turystów, choć skrywają mnóstwo wspaniałych atrakcji. Dzięki temu można odczuć w nich prawdziwie lokalną, autentyczną kulturę. Jeśli chcieliby Państwo zarezerwować miejsce na jednym z naszych rejsów, zapraszamy do wysłania nam zapytania. Wówczas ustalimy wszelkie szczegóły wyprawy, by była ona w pełni udana i dostosowana do potrzeb.