Rejs na Seszele

Białe plaże i błękitne laguny, a w ich tle delikatny szum wody oraz leniwie zachodzące za horyzont słońce. Opis ten idealnie pasuje do archipelagu Seszeli – 115 wysp znajdujących się na Oceanie Indyjskim, które są prawdziwym rajem na ziemi. Jeśli chcieliby Państwo odpocząć i zrelaksować się w tak idyllicznym otoczeniu, jednocześnie odkrywając nowe miejsca na swojej mapie, zapraszamy w rejs na Seszele. Oferowane przez nas morskie podróże odbywają się na luksusowych statkach pasażerskich.

Ekskluzywne rejsy Silversea, Princess Cruises, Paul Gauguin Cruises czy Oceania Cruises to zatem doskonały wybór dla najbardziej wymagających podróżników, którzy cenią sobie komfort i wygodę na najwyższym poziomie. Na pokładzie tych wyjątkowych statków wycieczkowych znajdą Państwo bogato wyposażone, przestronne kabiny, a także fantastyczną infrastrukturę rozrywkową, dzięki czemu każdy dzień wyprawy będzie niezwykle ciekawy.

Rejs na Seszele dopasowany do indywidualnych potrzeb

Odkrywanie piękna natury to jednak nie wszystko. Ogromną zaletą naszych rejsów na Seszele, jak i w inne kierunki świata jest możliwość dopasowania ich poszczególnych elementów do indywidualnych potrzeb. Oznacza to, że po zarezerwowaniu przez Państwa dogodnego terminu i długości wyprawy ustalamy jej wszelkie szczegóły. Mogą Państwo zdecydować się wówczas na wybór np. dodatkowych wycieczek, by doświadczyć na Seszelach wszystkiego, co mają one do zaoferowania.

Pływając pomiędzy większymi i mniejszymi wyspami tego wyjątkowego archipelagu, będą Państwo mogli nie tylko wypocząć na miękkim piasku pod palmami, ale też udać się w ekscytujący trekking, pływać w wodospadzie, nurkować i uprawiać inne sporty wodne oraz obcować z olbrzymimi, mieszkającymi tam żółwiami. Jeśli tak ekskluzywny, a jednocześnie pełen niezapomnianych przygód rejs na Seszele brzmi dla Państwa zachęcająco, zapraszamy do kontaktu! Chętnie udzielimy wówczas dodatkowych informacji i omówimy szczegóły oferty.