Rejs na Spitsbergen

Rejs na Spitsbergen to jedyna w swoim rodzaju propozycja dla podróżników, którym niestraszne są niskie temperatury i trudne warunki pogodowe. Podczas tej polarnej wyprawy zabierzemy Państwa do skutej lodem krainy znajdującej się na dalekiej północy w Norwegii. Piękna tego arktycznego regionu – choć tak surowego i wymagającego – nie da się przyrównać do żadnego innego miejsca na świecie, dlatego warto zobaczyć je na własne oczy.

Podróżując z nami, dotrą Państwo do najmniej uczęszczanych przez człowieka zakątków i przeżyją wyjątkową przygodę, odkrywając każdego dnia rejsu na Spitsbergen zupełnie nowe miejsca. Jednocześnie wszystkim pasażerom zapewnimy komfortowe zakwaterowanie na najlepszych statkach wycieczkowych, by trudne warunki nie stanowiły przeszkody w poznawaniu tej krainy. W ten sposób łączymy niepowtarzalne, dalekie wyprawy oraz możliwość odkrywania świata z luksusowym wypoczynkiem.

Wyjątkowa trasa rejsu na Spitsbergen

Trasa ekskluzywnych rejsów na Spitsbergen układana jest w taki sposób, by mogli Państwo zobaczyć jak najwięcej podczas wyprawy w rejony archipelagu Svalbard. Pływanie pomiędzy ogromnymi lodowcami i lodowymi górami, a także zwiedzanie lodowych jaskiń czy ogromnych fiordów to doświadczenia, których nie zapomną Państwo do końca życia. W trakcie wyprawy niejednokrotnie będą Państwo mieli również okazję wypatrywać niedźwiedzi polarnych na horyzoncie, ponieważ dotrzemy do miejsc, w których one żyją.

To jednak nie koniec naszej oferty. Dla miłośników mroźnych zakątków świata przygotowaliśmy również m.in. rejsy na Antarktydę, które odbywają się w sezonie od grudnia do marca, kiedy panują tam najlepsze warunki. Niezależnie jednak od wybranego kierunku podczas naszych luksusowych wypraw czekają na Państwa niezwykłe przygody i zupełnie nowe doświadczenia, których nie da się opisać słowami. Zapraszamy do kontaktu oraz rezerwacji wybranych rejsów! Z przyjemnością pomożemy Państwu spełnić wszystkie podróżnicze marzenia.