Zapraszamy Państwa na organizowany przez nas luksusowy rejs na Kamczatkę. Ten należący do Rosji półwysep będący zachwycającą krainą wulkanów i gorących źródeł wciąż nie został do końca odkryty. Jeśli istnieje skraj Ziemi to znajduję się on właśnie tam. Podróż z nami to gwarancja niezapomnianych przeżyć oraz fantastycznych wspomnień.

Co oferuje pasażerom Kamczatka?

Przez długie lata półwysep kamczacki był zamknięty zarówno dla obywateli rosyjskich, jak i turystów zagranicznych. Ma to swój urok, bowiem do dziś tereny te nie są skażone obecnością cywilizacji. Kamczatka należy do ostatnich na Ziemi miejsc, gdzie można obejrzeć naturalne krajobrazy nienaruszone obecnością człowieka. Dziewicza przyroda, dzikie zwierzęta występujące na wolności oraz pełno aktywnych wciąż wulkanów to naturalne atrakcje, które każdego roku przyciągają w to miejsce nowych, szukających przygód podróżnych. Pasażerowie organizowanego przez nas rejsu na Kamczatkę   mogą więc liczyć na zapierające dech w piersiach, niezapomniane widoki i piękne krajobrazy, wśród których można wymienić: nieskazitelnie czyste wody bogate w rozmaite ryby – przede wszystkim łososie pacyficzne, dziką tundrę, gdzie łatwiej jest spotkać niedźwiedzia brunatnego aniżeli człowieka oraz niezliczoną liczbę aktywnych sejsmicznie wulkanów, gorących źródeł i gejzerów.

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę, którą zapewni podróż na półwysep położony w „pacyficznym pierścieniu ognia”. Pasażerów zainteresowanych tego typu przygodą zachęcamy również do skorzystania z oferty organizowanego przez nas rejsu na Alaskę. Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia!