Luksusowe wakacje – rejs po Oceanie Indyjskim

Biorąc pod uwagę wielkość, Ocean Indyjski jest trzecim na całej kuli ziemskiej. Szacuje się, że zajmuje około 20% powierzchni wszystkich oceanów świata. Jego wody rozciągają się pomiędzy Azją, Półwyspem Arabskim i Afryką, Półwyspem Malajskim i Australią, a Antarktydą. Charakteryzuje się wyjątkowym ciepłem wód, temperatura jego wód powierzchniowych w obszarach północnych zazwyczaj utrzymuje się powyżej 25°C. Średnia temperatura wody w tym zbiorniku to 17°C. Kusi turystów kryształowo przejrzystymi wodami oraz bajecznymi wyspami, które obfitują w cudowne plaże.


Każdy miłośnik oceanów i rejsów będzie zachwycony możliwością uczestnictwa w rejsie po tym Oceanie Indyjskim. Taka wyprawa może być przygodą życia, która zapadnie nam w pamięć na zawsze.


Rejsy wycieczkowe po Oceanie Indyjskim


Rejsy odbywają się na pokładach niezwykle luksusowych statków. Oferują one swoim gościom komfortowe zakwaterowanie w dwuosobowych kabinach najwyższej klasy oraz pełne wyżywienie z napojami. Na takim statku będziemy się czuć jak w najbardziej luksusowym hotelu, który płynie. Na jego pokładzie znajdziemy basen, siłownię oraz różnorodne urządzenia sportowo-rekreacyjne. Aby turyści nie nudzili się podczas wyprawy, organizowane są dla nich specjalne widowiska teatralne, koncerty oraz animacje tematyczne.


Obsługa na tych statkach jest na najwyższym poziomie. Całość tworzy niepowtarzalną atmosferę, dzięki której będziemy się czuć dopieszczani na każdym kroku.


Jakie atrakcje czekają na nas na Oceanie Indyjskim?


Ocean Indyjski obfituje w cudowne wyspy. To właśnie na jego wodach znajdują się urzekające swoim pięknem Seszele, zachwycające bajecznym krajobrazem Malediwy, czy Mauritius znany jako tropikalny raj. Odnajdziemy tu także Sri Lankę – wyspę słynącą z produkcji doskonałych herbat i najsłodszych ananasów na całym świecie. Możemy też zachwycić się najbardziej znanym rejonem turystycznym Indii, czyli Goa. Zachwyca odwiedzających swoimi plażami, przyjemnym klimatem oraz tropikalną dżunglą. 


Oprócz wielu ciekawych wysp, które oczarują nas swoim kulturowym i naturalnym bogactwem, możemy zawsze dać nura pod powierzchnię wody, gdzie czeka na nas prawdziwy rajski świat. Do odkrywania oszałamiającego i barwnego podwodnego królestwa wystarczy nam maska, fajka i płetwy.