Jakie warunki panują na statkach dalekomorskich?

Rejsy nie są jedynie formą wycieczki pozwalającej zobaczyć słynne zabytki i odwiedzić znane porty. Jest to także rodzaj podróżowania, pozwalający spełnić marzenia o dalekomorskich podróżach. Oprócz możliwości odwiedzania ciekawych zakątków świata duże znaczenie w przemieszczaniu się statkiem odgrywają panujące tam warunki.

Z tego względu bardzo ważną kwestią jest wygoda i komfort podróżowania. Zapewnia to obsługa profesjonalnych przewodników, przestrzeń do odpoczynku, dobrze wyposażone pokoje, a także możliwość zabrania w podróż zwierzaka. Wszystko po to, aby podróżowanie po zakątkach świata było jak najbardziej przyjemne i odkrywcze.

Warto zaznaczyć, iż statek nie stanowi jedynie środku lokomocji, który ma za zadanie przetransportować podróżnych z punktu A do punktu B, lecz jest to miejsce wielu atrakcji. Na jego powierzchni może mieścić się kino, basen, siłownia, salony masażu i centra odnowy biologicznej, a także teatry. Atrakcje zapewnione przez zatrudnionych animatorów sprawią, że podróż statkiem będzie ciekawym rozwiązaniem także dla rodzin z dziećmi. Wysoki standard podróżowania zapewniają luksusowe kabiny, najlepsze restauracje oferujące jedzenie z różnych kuchni świata oraz całodobowy serwis.

Gdzie można popłynąć statkiem dalekomorskim?

Oferowane przez nas rejsy morskie dotyczą różnych kierunków geograficznych, zarówno tych popularnych, jak i wyjątkowych – skierowanych przede wszystkim do miłośników natury. Z tego względu w ofercie mamy między innymi rejs po Oceanie Indyjskim, podczas którego można podziwiać bogactwo kolorów otaczającej natury, przejść się Aleją Baobabów, gdzie na świat przyszedł wokalista Queen i zobaczyć miejsce przechowywania zęba Buddy.

Oferujemy także rejs dookoła świata, który zachwyci osoby chcące poświęcić jak najwięcej czasu na podróżowanie. Oprócz tego można z nami zwiedzić Wyspy Kanaryjskie, Azory, zachwycającą Kamczatkę, egzotyczną Amazonkę oraz Południowy Pacyfik, czy Borneo. Dla miłośników chłodniejszego klimatu przygotowaliśmy wyprawy na dzikie i często niedostępne zakątki, które można odwiedzić dzięki rejsom na Biegun Północny oraz Arktykę.