Rejsy na Alaskę

Wśród naszych ekskluzywnych wypraw morskich znajdą Państwo niezapomniane rejsy na Alaskę. Region ten leży w północnej części Stanów Zjednoczonych i zajmuje aż prawie jedną piątą powierzchni całego kraju. To właśnie tam znajduje się ponad połowa wszystkich lodowców świata, tysiące jezior oraz rzek, które urzekają swym dziewiczym pięknem, tworząc malownicze krajobrazy. Decydując się na podróż z nami, doświadczą Państwo wszystkiego, co ta jedyna w swoim rodzaju kraina ma do zaoferowania, a także dotrą do miejsc dostępnych jedynie drogą morską.
Rejsy na Alaskę odbywają się regularnie w wybranych terminach przez cały rok. Najlepszym okresem, w którym warto odwiedzić najwyższą górę Ameryki Południowej i inne zakątki tej krainy, jest czerwiec i lipiec. Wówczas temperatury są tam najwyższe, a dni – najdłuższe. Optymalnym terminem na wyprawę w te rejony jest również maj ze względu na najmniej deszczową pogodę. Okres ten sprawdzi się także, jeśli zależy Państwu na niczym niezakłócanym odpoczynku. Wówczas na Alasce jest bowiem znacznie mniej turystów, dzięki czemu można cieszyć się jej harmonijnym, naturalnym pięknem w ciszy i spokoju.

Udogodnienia na pokładzie podczas rejsów na Alaskę

Jesteśmy pewni, że nasze rejsy na Alaskę spełnią najwyższe wymagania doświadczonych podróżników, zapewnią im komfort i relaks, a także pozostawią w pamięci najpiękniejsze wspomnienia. Oferowane przez nas podróże morskie odbywają się bowiem na ekskluzywnych statkach wycieczkowych, które – niczym najlepsze kurorty – zagwarantują Państwu dostęp do wielu udogodnień. Na pokładzie będą Państwo mogli korzystać z oferty wspaniałych restauracji, a także brać udział w rozmaitych animacjach.
Poza rejsami na Alaskę oraz do innych, określonych kierunków, zapraszamy również na długie wyprawy dookoła świata oraz w luksusowe rejsy ekspedycyjne do wielu regionów. Mając tak szeroką ofertę, jesteśmy pewni, że każdy znajdzie w niej miejsca, o których odwiedzeniu marzy od dłuższego czasu lub zainspiruje się do poznania zupełnie nowych kierunków. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji miejsc na wybrane rejsy morskie!