Rejs na fiordy chilijskie

Południowe wybrzeże Chile wyróżnia się niezwykle urozmaiconą linią brzegową, która obfituje w malownicze krajobrazy. Doliny, cieśniny, okoliczne archipelagi i góry wpadające prosto do morza to tylko niektóre naturalne cuda, które można tam podziwiać. Rejs na fiordy chilijskie to wspaniała przygoda dla doświadczonych miłośników przyrody, którym jednocześnie zależy na zachowaniu najwyższego komfortu i luksusu podczas podróży.

Podczas morskiej wyprawy w te rejony każdego dnia zabierzemy Państwa do innej części kraju. Każdy fiord i każde wybrzeże wyróżniają się bowiem swoim charakterystycznym wyglądem oraz ukształtowaniem terenu. Widoki, których tam Państwo uświadczą, zapierają dech w piersiach, a podziwiane z perspektywy oceanu, w otoczeniu nieskończonego horyzontu, dostarczą jeszcze pełniejszych, niezapomnianych wrażeń.

Przebieg rejsu na fiordy chilijskie

Cały rejs na fiordy chilijskie spędzą Państwo na luksusowym statku wycieczkowym należącym do jednych z renomowanych linii oceanicznych, z którymi współpracujemy. Na pokładzie czekają więc na Państwa nie tylko nowoczesne, doskonale wyposażone i wygodne kabiny, ale też bogata infrastruktura, np.:

• baseny i parki wodne,
• SPA,
• restauracje tematyczne i kawiarnie,
• obiekty sportowe i rozrywkowe,
• sklepy,
• salony piękności.

Ponadto w wolnym czasie, gdy akurat nie będą Państwo zajęci zwiedzaniem i podziwianiem fiordów chilijskich, zapraszamy do uczestnictwa w rozmaitych animacjach organizowanych specjalnie dla pasażerów. Takie rozwiązanie pozwala korzystać ze wszystkich uroków i zalet ekskluzywnych wypraw w najbardziej egzotycznych kierunkach.

Jeśli chcieliby Państwo poznać jeszcze więcej rejonów w tej części świata, zapraszamy także na wielodniowe rejsy po Południowym Pacyfiku, w trakcie których zobaczą Państwo m.in. niezwykłe Wyspy Tuamotu, Wyspy Fidżi i Melanezję. Niezależnie od wyboru kierunku, podczas wszystkich naszych morskich podróży niemal codziennie cumujemy do innego portu, gdzie doświadczą Państwo zupełnie nowych, ciekawych przeżyć.