Rejsy na Borneo

Kilkunastodniowe rejsy na Borneo pomogą Państwu zafascynować się odległymi, egzotycznymi regionami świata, a jednocześnie poznać je w zupełnie nowy, wyjątkowy sposób. Borneo to największa wyspa Archipelagu Malajskiego, która znajduje się na terenie Azji Południowo-Wschodniej i wyróżnia na tle innych swoją rozmaitością. Po Grenlandii i Nowej Gwinei jest to trzecia pod względem wielkości wyspa na świecie, która oferuje niezwykłe bogactwo przyrody.

Podziwianie cudownych krajobrazów lasów deszczowych – zarówno z perspektywy morza, jak i lądu – oraz odkrywanie niespotykanej nigdzie indziej fauny to tylko niektóre z elementów wyprawy. Ponadto w trakcie rejsu na Borneo zabierzemy Państwa na najbardziej malownicze, piaszczyste plaże, gdzie można doświadczyć kąpieli w ciepłej, lazurowej wodzie. Próbowanie wyjątkowej lokalnej kuchni natomiast będzie zwieńczeniem tego niesamowitego doświadczenia. Każdego dnia będzie na Państwa czekała zupełnie nowa przygoda, która pozostanie w pamięci przez długi czas.

Rejs na Borneo dostosowany do indywidualnych potrzeb

Podczas rejsu na Borneo będą mogli Państwo również korzystać ze wszystkich udogodnień, jakie zapewniają nasze luksusowe statki pasażerskie. Taka forma podróżowania pozwala łączyć wygodę i komfort na najwyższym poziomie z doświadczaniem zupełnie nowych, ekscytujących rzeczy. Jeśli są Państwo zainteresowani innymi kierunkami w Azji Południowo-Wschodniej, oferujemy również m.in. rejsy na Filipiny.

Wszystkie nasze morskie wyprawy oraz ich poszczególne elementy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Mogą Państwo zatem wybrać odpowiedni dla siebie rodzaj kabiny na pokładzie oraz uczestniczyć w różnego rodzaju aktywnościach podczas rejsu. Współpracujemy z wieloma luksusowymi liniami oceanicznymi, które oferują najlepsze możliwe warunki podróżowania. Jeśli chcieliby poznać Państwo dostępne terminy i czasy trwania rejsów na Borneo, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie udzielimy wszelkich informacji.