Rejsy na Filipiny

Rejs na Filipiny – wyprawa w nieznane, ekskluzywny wypoczynek i niezapomniana przygoda. To określenia, które doskonale opisują wszystko to, co czeka na Państwa na pokładzie naszych statków. Podczas rejsu odkryją Państwo bowiem ten niezwykły kraj z zupełnie nowej perspektywy. W trakcie wielodniowej podróży zabierzemy pasażerów do najpiękniejszych jego zakątków, by mogli oni doświadczyć wszystkiego, co ma on do zaoferowania, a także podziwiać wiele niedostępnych drogą lądową miejsc.

Podczas rejsu na Filipiny poznają Państwo unikalną kulturę oraz historię tego regionu, doświadczą piękna jego przyrody, a także spróbują wielu lokalnych potraw. Osoby, dla których to za mało i które pragną zobaczyć jeszcze większą część świata, zapraszamy również w długie, wyjątkowe rejsy dookoła świata. Każda oferowana przez nas wyprawa organizowana jest przez luksusowe linie oceaniczne, z którymi współpracujemy, takie jak Princess Cruises, Oceania Cruises czy Paul Gauguin Cruises.

Dlaczego warto wybrać się w rejs na Filipiny?

Ekskluzywny rejs na Filipiny to nie tylko modny pomysł na odpoczynek, ale też gwarancja najwyższego poziomu wygody i komfortu. Wszystkie nasze wyprawy odbywają się bowiem na luksusowych statkach wycieczkowych, które przypominają najlepsze kurorty i są doskonale wyposażone. Na ich pokładzie znajdą Państwo najnowocześniejsze kabiny, a pasażerom dodatkowo udostępniane są restauracje, baseny, SPA i inna infrastruktura rozrywkowa.

Morska podróż do Azji Południowo-Wschodniej najlepszymi liniami oceanicznymi to połączenie odpoczynku i relaksu oraz ciekawych aktywności na pokładzie, a jednocześnie ekscytujących przygód każdego dnia. Marzy się Państwu nurkowanie w krystalicznie czystej wodzie i snorkeling wśród wyjątkowych gatunków ryb, a może zdobywanie zapierających dech w piersiach gór czy podziwianie wciąż czynnych wulkanów? Program wypraw dostosujemy do Państwa potrzeb, dlatego zapraszamy do kontaktu i rezerwacji rejsów na Filipiny w wybranych terminach!