Organizujemy luksusowy rejs do Nowej Zelandii. Ten niewielki kraj na południowym Pacyfiku urzeka swoim naturalnym pięknem. Zapierające dech w piersiach krajobrazy, możliwość obserwacji niezwykłych gatunków zwierząt oraz opieka najlepszych pilotów i przewodników podczas trwania całej wyprawy to wszystko na co mogą Państwo liczyć decydując się na oferowany przez nas rejs do Nowej Zelandii.

Czego można spodziewać się po Nowej Zelandii?

Nowa Zelandia to wyspiarski kraj położony w odległości 1600 km na południowy wschód od Australii. Większość terytorium państwa stanowią dwie duże wyspy – Północna (dużo gęściej zaludniona z największym miastem kraju Auckland oraz jego stolicą Wellington) i Południowa (większa, ale słabiej zaludniona). To najdalej oddalone państwo od Polski. Można więc powiedzieć, że dla turystów z naszego kraju jest to prawdziwy koniec świata.
Podczas rejsu do Nowej Zelandii na pasażerów czeka moc atrakcji. Państwo to słynie bowiem z zapierających dech w piersiach widoków, które przyciągają do niego niezliczoną liczbę turystów. Bogactwo naturalnych krajobrazów tego kraju docenili twórcy znanej na całym świecie trylogii „Władca Pierścieni”, którzy właśnie w Nowej Zelandii kręcili większość filmowych ujęć. W trakcie trwania rejsu pasażerowie będą mieli możliwość spotkania i obcowania z tradycyjną ludnością kraju – Maorysami.

Bogactwo endemicznych gatunków zwierząt

Podobnie jak Australia, Nowa Zelandia przez miliony lat była terytorium odizolowanym od reszty świata. Dzięki temu na jej terytorium mogły wykształcić się endemiczne gatunki zwierząt, które są charakterystyczne tylko dla tego obszaru i nie występują nigdzie indziej na Ziemi. Wśród fauny Nowej Zelandii można wymienić m.in. ptaka kiwi, który stał się symbolem państwa.
Zapraszamy na rejs po południowym Pacyfiku aż do zdumiewającej Nowej Zelandii, która w porównaniu do najbliższego sąsiada Australii , oferuje podróżnym klimat dużo łagodniejszy i chłodniejszy. Jest to więc znakomita propozycja dla wszystkich pasażerów, którzy chcą wypocząć nie narażając się do gorące kąpiele słoneczne.